Hakkımızda

Şirket 19992 yılında Mustafa VARIŞLI ve Erol Varışlı tarafından kurulmuştur. Cumba makinesi ile makine sektöründe faaliyete başlayan firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşidini genişletmiş ve siz müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek özellikte makineler üretmiş ve üretmektedir. Bugün üretmiş olduğumuz makinelerin dışında almış olduğumuz bayilikler sayesinde marangoz ve mobilyacıların olan bütün makineleri satış mağazamızda sizlere sunmaktayız. Ayrıca yurt içi ve yurt dışına vermiş olduğumuz bayilikler sayesinde, 10.000 m2 alanda faaliyet göstermekte olan fabrikamız nitelikli, özverili ve çalışkan personeli ile çalışmalarında başarıyı yakalamakta daha iyiye ulaşmanın çözümünü aramaktadır.

ANADOLU MAKİNA: olarak üretime başladığımız ilk günden bu yana politikamız, kaliteli ürünler üretmek ve satış sonrası servis hizmeti sonucu olarak müşteri memnuniyeti oluşmuştur. Bu memnuniyeti sürekli kılabilmek için kaliteli ürünler üretmek , satış sonrası servis hizmeti vermekle beraber sizlerle olan diyaloglara gereken önemi vermekteyiz. Sizlerin de eleştirileri bizleri daha iyiye ulaştıracaktır. Bu düşüncemizden geçen bunca süre içerisinde ayrılmadık ve ayrılmayacağız.

ANADOLU MAKİNA’nın sahip olduğu bugünkü konuma gelmesindeki en büyük etken ürünlerimizi seçen siz sayın müşterilerimiz olmuştur. Bize duyduğunuz güvenin sarsılmaması için hep yeniye ve ileriye doğru var gücümüz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.